Zeytinburnu’nda Karel Santral Servis ve Satış ŞubesiZeytinburnu Karel Servisi

İletişim çağını yaşadığımız günlerde firmalar için en önemli unsurlardan birisi de kurumsal ve kurum dışı iletişimin kesintisiz bir şekilde devam etmesidir. Firmadan hizmet ya da ürün alan kişiler sorunlarını çözebilmek ve ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde gidermek için ürün aldıkları firmalarla iletişim kurmak isterler. Bunu sağlayamayan firmaların müşteriler nezdinde güveni olmayacaktır. Bunun yanında diğer firmalar da iletişim sıkıntısı oluşan firmalar ile çalışmak istemeyecektir. Bu nedenle firmaların iletişim sorunlarını derhal gidermesi gerekmektedir. Telefon ve internet bağlantılarında çıkan problemler iletişim kesilmesine neden olmaktadır. Bunun önlenmesi kaliteli bir iletişim sisteminin kurulmasına ve arızaların en kısa şekilde kurulmasına bağlıdır. Zeytinburnu karel servisi olarak firmaların iletişim kanallarında çıkan sorunlara 2 saat içerisinde çözüm üretmekteyiz. Başarımızda uzman personelimizin ve teknolojik donanımızın katkısı vardır.

Karel Servisi Hizmet Kaydı

Firmamız çağrı merkezine ulaşarak kayıt oluşturan firmaların çalışma sahalarına gidilerek tespit çalışmaları yapılır. Arıza operatör kaynaklı değil ise firmamız personeli tarafından arıza giderilir, ekşiyen parçalar değiştirilir, kablo sisteminde düzeltmeler yapılır. Operatör kaynaklı sorunlarda ilgili operatörün müşteri hizmetleri ile iletişime geçilir. Doğru arıza açıklamasını yapabilmek ve hızlı servis hizmetinden yararlanmak için operatörler ile yapılan yazışma ve konuşmaları firmamız yürütebilir. Zeytinburnu karel servisi olarak görev aldığımız bir başka alan ise kurumsal iletişim kanallarındaki arızalardır. İç hatlarda meydana gelen ve personel arasındaki iletişimi bozan arızalar firmamız tarafından tespit edilip, tamirinden sonra teslim edilmektedir.

Zeytinburnu Karel Servisi Çözümleri

Kendisini kurum içi ve kurum dışı bağlantı servisleri noktasında geliştiren firmamız bu konuda işletmelerin ihtiyaçlarına cevap veren ve onların sektörde daha iyi sonuç almalarını sağlayacak diğer ürünler bakımından da satış hizmeti vermektedir. Kamera, telefon, kayıt cihazı, ağ kurulumu, çağrı merkezi oluşumu gibi hizmetleri veren firmamızdan yeni nesil hizmet almak için çağrı merkezimizden kayıt oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın