Zayıflamanıza Yardımcı olacak İçecekler

Posted on

Zayıflamanıza Yardımcı olacak İçecekler

Birçok kadının yakından ilgileneceği konulardan biride zayıflamaktır. Çoğu kadın diyete başlar ama devamını getiremez. Zayıflamak çok sabır isteyen bir konudur. Koyduğunuz konulara her gün uymanız gerekir. Diyet listesini uygulamak çok da kolay değildir.

Acıktığımız da irademizi kontrol edemeyebilirsiniz. Piyasa da bir sürü iştah kesici haplar vardır. Bu ilaçlar zarar verebilir, yan etkileri daha ciddi rahatsızlıklara neden olabilir. Bunun için yapmamız gereken iştah kesişi doğal içecek içebilirsiniz. Hem böylelikle diyet listemize uyabilmek çok daha kolay olacaktır.

Peki, iştah kesici içecekler nelerdir. Bunları çoğunuz bilmeyebilirsiniz. İçtiğimiz içeceklerin bazıları iştahlarımızı artırır bazıları ise iştahımızı azaltır. Zayıflamak isteyenler için öncelikli konu hangi içecekler iştah keser.

İlk olarak en çok tükettiğiniz içeceklerden biri olan su günlük düzenli şekilde içildiğinden mideyi doldurur ve tokluk hissi verir. Hem sağlığınız için hem de iştahınızı kesmek için bol bol su için.

Kahve ve çay doğru miktarda içildiğinde tokluk hissi verir. Elma suyu, portakal suyu, kavun suyu gibi lifli meyve suları da tokluk hissi verir, iştah azaltır. Yağsız sütte iştah keser. Bu içecekleri düzenli şekilde tükettiğinizde tokluk hissi verdiğini göreceksiniz.

One thought on “Zayıflamanıza Yardımcı olacak İçecekler

  1. En iyisi şekersiz ve sütsüz kahve içmek çünkü sıfır kalori var içerisinde. Tabi yağsız süt katılarak da içilebilir, şekersiz başta kötü geliyor arkadaşlar ama alıştıktan sonra dünyanın en güzel içeceği sade kahve ve kilo yapmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir