Zayıf Görünmek İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Zayıf Görünmek İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Posted on

Zayıf Görünmek İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler
Kimi zaman sadece zayıf olmak kişiyi mutlu etmemektedir. Önemli olan sağlıklı bir şeklide zayıf olmakla birlikte, doğru kıyafetleri seçmesi gerekmektedir.

Gece mavisi, kahverengi ya da siyah gibi tek renk koyu renkli ya da aynı rengin farklı tonlarını da birlikte giyerek zayıf bir görüntü oluşturabilirsiniz.
Sert ve yapışan kumaşlardan uzak durmalısınız. Çünkü vücudunuzun genel şeklini kıyafetleriniz ile görmemeniz gerekmektedir.
Geniş omuzlara sahipseniz vatka, omuz aparatı, kayık ve yuvarlak yakalı giysileri kullanmayınız. V yakalı elbiseler tercih ediniz. Eğer üst bedeniniz küçük alt bedeniniz büyükse, boynunuzu kalın göstermeyen, sizi dik gösteren kıyafetleri giyiniz. Üst bedeniniz için yuvarlak yaka kesimleri, alt için de düz etek veya normal kesim pantolonları tercih ederek daha zayıf görünebilirsiniz.

Zayıf Görünmek İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kalça ve basenler gizlemek için; düz çizgili kıyafetler ya da basenlerini kapatacak tunik tarzı kıyafetler giyebilirsiniz.
Topuklu ayakkabılar da zayıf görünmenize yardımcı olmaktadır.

Peki Aksesuar Seçimi de Önemli midir?
Aksesuarların dikkat dağıtıcı olduğundan kıyafetlerinizle birlikte kullanabilirsiniz. Uzun ve zarif bir kolye mesela tüm dikkatleri üzerine çekebilmektedir. Ya da omuzdan askılı küçük bir çanta da zayıf ve aynı zamanda zarif görünmenize yardımcı olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir