Sezonun Yıldızı Kırmızı

Posted on

Sezonun Yıldızı Kırmızı

Yeni yıl ile birlikte hayatımıza giren modanın sevilen rengi kırmızı… Günlük hayatta da oldukça karşımıza çıkıyor. Peki ya bu hızlı yükselişi neye borçluyuz? İlkbahar-yaz sezonu için de hem asil hem de tonları ile cezbeden kırmızı artık her yerde… Her parça da etkisini gösteren kırmızı eşarplardan tutun da dış giyime kadar şıkça karşımıza çıkıyor. İddialı ve canlı olan bu rengi siyah ve beyaz ile bütünleştirebilirsiniz.

Pantolon ve ceket takımların da tek renk “monokrom“ stil ile karşımıza çıkabilirsiniz. Bu sevilen rengi isterseniz simsiyah bir kombin üzerine tamamlayıcı olarak kullanabilir, şıklık yarışında bir adım önde olabilirsiniz. Rengin farklı tonlarını bir araya getirerek oluşturacağınız “tonsürton” ile de gayet şık ve asil bir görünüm elde edebilirsiniz.

Asimetrik kesim parçalar ile de kombinleyebileceğiniz rengin en yakın dostu olan beyaz ile zarafetinizi elden bırakmayın.

Güzel bir yemek daveti için kırmızının tutkusunu kutlanıp küçük bir kombin hazırlamaya ne dersiniz?

Öncelikle kırmızı İspanyol paça dökümlü bir pantolon tercih etmelisiniz. Daha sonra beyaz asil bir gömlek üzerine takımınızı destekleyecek uzun bir kırmızı ceket ile tamamlamalısınız. Kırmızı tonlarda ki krep kumaş bir şal ile akan bir görünüm elde edebilir omuzunuzdan dökülen şalınızı güzel bir broş ile taçlandırabilirsiniz. Geldik en önemli unsur ayakkabı ve çanta tabii ki de pantolonunuzun altına kırmızı bir stiletto ve minik zarf çanta… İşte o özel davete hazırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir