Erkekleri Mutlu Etmenin Yolları

Posted on

Erkekleri Mutlu Etmenin Yolları

Beraber bir ömür yaşamayı düşündüğünüz bir erkeği mutlu etmenin yolları aslında sanıldığından da kolay bir işlemdir. Yapmanız gereken ilk adım ona değer vermek ve en önemlisi bu verdiğiniz değeri karşı tarafa hissedebilmenizdir. Onu sevdiğinizi söylemeyi ya da durup dururken sarılmayı asla bir lüks olarak görmemelisiniz.

Siz bu dünyadaki en zor olan şeyi başardınız. Bir kişiyi gerçekten sevebilmeyi… bu zor sevgiyi bu denli yakalamışken sahip olduğunuz erkeğinizi elinizde tutmanın püf noktalarını da iyice ezberlemeniz gerekir.

Erkekler çok fazla sorgulanmaktan ve taciz edilmekten hoşlanmazlar. Bırakın ona ait bir hayatı olduğunu bilsin. Dilediği zaman arkadaşları ile kafa dağıtıp tekrar sizin huzurlu kollarınıza geri dönsün. Gün içerisinde özellikle de çalışma süresi saatlerinde olabildiğince az rahatsız etmeye çalışın. Durup dururken ve hiçbir anlam yok iken ona tatlı bir mesaj çekmeyi ihmal etmeyin.

Erkeklerin en sevdiği şeylerden biride kuşkusuz yemektir. Atalarımız bile erkeğin kalbine giden yol, midesinden geçer lafını boşuna etmemişler. Onun için hazırlayacağınız özel bir akşam yemeği çok mutlu olmasına yetecektir.

Sizin ellerinizde çıkan lezzetli yemekleri yemek ona ne kadar fazla değer verildiğini bir kez daha hissettirecektir. Konuşurken gözlerine bakmalı ve o konuştuğu zaman dikkatle dinlediğinizi de belli etmelisiniz.

Onun sevdiği tarzda giyinmeniz onu mutlu edecek bir diğer ayrın olacaktır. Birçok erkek dekoltenin dışarıda giyilmesine sıcak bakmaz. Bu çoğu zaman tartışma konusu olur. Dışarıda giyeceğiniz bir kıyafet için ilişkinizi olumsuzluğa sürüklemeyin.

Bu dünyada sahip olduğunuz en büyük değerin sevgi olduğunu ve bu sevgiyi onda bulduğunuzu unutmazsanız her zaman erkek arkadaşınız ile mutlu olabilirsiniz. Sevgi karşılıklı anlayış, hoşgörü ve sıcakkanlılıktan doğar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir